Empírové stolní hodiny
dřevo, hnědě mořené, profilovaná základna, zrcadlový výklenek se čtyřmi alabastrovými sloupky a dvěma polosloupky, které nesou římsu s hodinovým strojem, pod ciferníkem reliéfní řezba v alabastru, po stranách dekorativní zlacené řezby, na vrchu nepůvodní alabastrová kuželka, stroj kotvový s pérovým pohonem, čtvrťovým bitím na spirály a datumářem, ciferník smaltovaný, Čechy, 1. čtvrtina 19. století, výška 65 cm, poškozený ciferník, stroj není v chodu - přetržený závěs kyvadla (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Empírové stolní hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |